Fryzjerstwo dziecięce, czyli strzyżenie dla ojca i syna

Wnętrze Salonu Fryzjerskiego Figaro w Pruszkowie
Najważniejsze informacje

Ważniejsze od wieku jest to, czy dziecko jest w stanie wytrzymać w fotelu przez ok. 15 minut. Przeważnie etap ten dzieci osiągają w wieku 3—4 lat.

W celu zapoznania się z cenami, zapraszamy do zakładki cennik. Spis cen jest również dostępny w naszym salonie, informacji o cenach udzielamy również telefonicznie.

Tak, dysponujemy specjalnym fotelikiem przeznaczonym do strzyżenia dzieci oraz kilkoma zabawkami, które czasami ratują sytuację. Rekomendujemy również zabranie ze sobą ulubionej zabawki dziecka.

Tak, jest to najbardziej popularna metoda rezerwacji, również dla najmłodszych klientów. Strzyżenia, które nie były umówione, są wykonywane w miarę dostępności naszych fryzjerek. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie.

Strzyżenia klientów, którzy się spóźnili wykonujemy jedynie wtedy, kiedy nie blokują one obsługi innych umówionych klientów. W przypadku strzyżenia dzieci prosimy o przybycie przed czasem, żeby dziecko mogło się oswoić z nową sytuacją.

Zapraszamy również dzieci

Życzliwa i niezwykle przyjemna atmosfera czynią nasz salon miejscem wyjątkowym. Miejscem, w którym każdy, najbardziej nawet kłopotliwy i niespokojny mały klient, poczuje się naprawdę komfortowo.

Jesteśmy zdania, że najmłodszym należy się równie dużo uwagi i starania, co dorosłym klientom. Właściwe podejście naszych pracowników i odpowiednie wyposażenie, pozwalają na świadczenie w pełni profesjonalnych usług z zakresu fryzjerstwa dziecięcego.

Każde dziecko, jako obdarzone wyjątkowym temperamentem i charakterem, otrzyma od nas doskonale dobraną fryzurę, która jedynie podkreśli jego osobowość – odpowiednio dopasowane uczesanie uczyni dziecięcą twarz bardziej wyrazistą i przykuwającą powszechną uwagę. W porozumieniu z rodzicem, stworzymy niepowtarzalne, satysfakcjonujące dla młodego klienta i jego opiekuna, rozwiązanie.
Copyright 2023 © FIGARO