Fryzjer męski w Pruszkowie - fryzura na każdą okazję

Co mamy do zaoferowania?

Od wielu lat walczymy z powszechnie pokutującym przekonaniem, że fryzjerstwo męskie nie wymaga wyobraźni i nastawione jest na rutynowe, oparte na jednym schemacie działania.
Najważniejsze informacje

Jest to dla nas preferowane rozwiązanie. Dzięki rezerwacji nasi klienci mają gwarancję, że nie będą czekali w kolejce.

Oczywiście, że tak. Nasze doświadczone fryzjerki postarają się odtworzyć fryzurę, natomiast trzeba pamiętać, że różne rodzaje włosów z różnym skutkiem poddają się stylizacji oraz, że kształt głowy ma również duże znaczenie, więc efekty mogą się różnić.

Oczywiście prowadzimy zapisy do wybranych fryzjerek, wystarczy podać imię fryzjerki podczas dokonywania rezerwacji.

Spóźnionych klientów staramy się strzyc w miarę możliwości, czyli tylko wtedy, kiedy nie zablokują strzyżenia innym umówionym klientom. Dla tego, prosimy o przybycie do salonu na 5 minut przed czasem, lub o poinformowanie nas telefonicznie o przełożeniu rezerwacji.

Dlaczego warto nas odwiedzić?
Strzyżemy od ponad 30 lat
Figaro to fryzjer męski z 30-letnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom szeroki wybór usług, w tym klasyczne i nowoczesne cięcia oraz stylizacje. 
Pomagamy dopasować fryzurę
Dzięki swojemu doświadczeniu potrafimy również doradzić, jaki styl najlepiej pasuje do indywidualnych preferencji i kształtu twarzy klienta.
Wiemy co jest modne
Wiemy, co jest modne oraz ponieważ śledzimy najnowsze trendy i potrafimy dostosować je do indywidualnych preferencji naszych klientów.
Copyright 2023 © FIGARO